ردیاب خودرو چیست ؟

ردیاب خودرو (موقعیت یاب خودرو) دستگاهی است که داخل خودرو شما نصب شده و با استفاده از سیستم GPS موقعیت لحظه ای خودرو شما را برای شما ارسال می کند.

قوانین و مقررات

استفاده از وبسایت به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد و زدن علامت قوانین و مقررات را خوانده ام به معنای این تلقی میشود که کاملا قوانین را قبول داشته و و همانند امضای دست نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را مفاد سند ملتزم می‌نماید :
1- کاربر متعهد می‌گردد مالک وسیله‌نقلیه‌ای که دستگاه ردیاب بر روی آن نصب می‌گردد بوده و یا دارای اختیارات تام از مالک وسیله‌نقلیه می‌باشد. در همین راستا هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عواقب استفاده از ویژگی‌های دستگاه همانند رصد موقعیت وسیله‌نقلیه و یا ارتباط صوتی با دستگاه متوجه شرکت و یا نماینده نخواهد بود.
2- نصب شنود از نظر این شرکت ممنوع میباشد به جز اینکه خود مشتری رضایت نسبت به نصب و فعال سازی آن را داشته باشد و تائید خواندن مقررات و زدن تیک آن به معنی رضایت مشتری نسبت به فعال سازی این امکان میباشد و کلیه مسئولیت این امکان به صورت کلی یا جزئی به عهده خود مشتری میباشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن نداشته و تمام عواقب آن به عهده خود مشتری میباشد و مسئولیت آن را خود مشتری به عهده میگیرد.
3- سايت هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و یا بسترهای دانلود نرم افزار و غیره) نمیپذیرد.
4- تمام ابزاری که در این سایت و نرم افزار در ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش باشد.
5- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاها و خدمات ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این شرکت به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
6- مدت زمان استفاده از سایت و نرم افزار ردیابی از تاریخ ثبت نام به مدت یکسال شمسی میباشد و با گذشت یکسال امکان استفاده از آن به صورت اتوماتیک محدود میشود و تا زمان شارژ مجدد امکان پذیر نمیباشد و پس از شارژ مجدد به مدت یکسال دیگر تمدید میگردد.
7-کاربر متعهد می‌گردد مسئولیت کامل استفاده از سیم‌کارت داخل دستگاه را بر عهده گرفته و شرکت یا نماینده مسئولیتی در قبال نوع کارکرد سیم‌کارت به کار رفته نخواهند داشت.
8-کاربر متعهد می‌گردد مالک وسیله‌نقلیه‌ای که دستگاه ردیاب بر روی آن نصب می‌گردد بوده و یا دارای اختیارات تام از مالک وسیله‌نقلیه می‌باشد. در همین راستا هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عواقب استفاده از ویژگی‌های دستگاه همانند رصد موقعیت وسیله‌نقلیه و یا ارتباط صوتی با دستگاه متوجه شرکت و یا نماینده نخواهد بود.
9-شرکت متعهد می‌گردد کلیه داده‌های ذخیره شده در سرورها، شامل داده‌های مکانی و سایر داده‌های مرتبط با دستگاه ردیاب و یا اطلاعات کاربر، تنها به منظور انجام امور پشتیبانی و ارائه خدمات به کاربر مورد استفاده قرار گرفته و در اختیار افراد حقیقی و حقوقی ثالث مگر با دستور مراجع ذیصلاح قانونی قرار نخواهد گرفت.
10- کاربر متعهد می‌گردد محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت تنها برای موارد معتبر و قانونی مورد استفاده قرار گیرند. طبیعی است در صورت استفاده غیرقانونی از محصولات مذکور مسئولیتی متوجه شرکت و یا نماینده نخواهد بود.